Laser

Endolifting Fotona 3D

Ulubiony zabieg gwiazd na całym świecie.

Zabieg  złożony z 3 części :

Laser Er:Yag Fotona pozwala na osiągnięcie maksymalnych efektów przy minimalnej penetracji wiązki laserowej. Dzięki laserowi można przeprowadzić ablację naskórka lub skóry mikron po mikronie, przy niezrównanej precyzji oraz kontroli zabiegowej, wyższym komforcie pacjenta oraz szybszym okresie rekonwalescencji.

Oprócz cech wyżej wymienionych można nadmienić również, że jest to najszybszy i najbezpieczniejszy laser na rynku. Wyposażony jest w innowacyjne głowice frakcjonujące, które małoinwazyjnie i bezpiecznie pozwalają na przeprowadzenie zabiegów fotoodmładzania skóry czy usuwanie blizn lub rozstępów.

Endolifting

Jest to nieinwazyjny zabieg ,który oddziałuje  zarówno na wewnętrzną jak i na zewnętrzną  warstwę skóry.  W bardzo krótkim czasie  pozwala uzyskać widoczny efekt spłycenia bruzd nosowo- wargowych,  poprawia gęstość skóry, zwiększa napięcie i elastyczność .Poprawia koloryt i usuwa nierówności. Zbieg polega  na skanowaniu  wewnętrznych  mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej  i dolnej części ust. Jest to zabieg bezbolesny i nie stosuje się do niego żadnego znieczulenia.

Resurfacing

Minimalne ablacyjne wygładzanie skóry (Resurfacing) Jest to nowoczesny zabieg wykonywany laserem ER:YAG, który powoduje lekkie kontrolowanie złuszczenia naskórka oraz przebudowę kolagenu.

Resurfacing stanowi bardzo precyzyjną metodę w usuwaniu wierzchniej warstwy skóry w porównaniu do zabiegów mechanicznych lub chemicznych. Gwarantuje on poprawę kondycji skóry, gęstość i jędrność. Skóra wygląda młodziej, usuwa wszelkie blizny i zmarszczki, uszkodzenia posłoneczne, zwiększone pory oraz przebarwienia, ujednolica również koloryt. Skóra wygląda na odświeżoną, jest napięta i odzyskuje utracony blask. W ofercie mojej kliniki mamy 3 rodzaje Resurfacingu: głęboki, średni i delikatny. 

Stosowanie tego zabiegu wskazane  jest w przypadkach, gdy pacjent chce uzyskać znakomite efekty ujędrniania i wygładzania skóry jednocześnie przy minimalnym okresie rekonwalescencji.
 
Wskazania:

  • utrata gęstości, jędrności , elastyczności skóry
  • lekkie zmiany strukturalne naskórka
  • rozszerzone pory
  • łagodne zmiany naczyniowe
  • profilaktyka przeciw starzeniowa
  • zaburzenia pigmentacji skóry jak : po słoneczne zmiany pigmentowe , piegi
  • niewielkie blizny po-trądzikowe
  • świeżo powstałe rozstępy
  • utrata owalu twarzy

Szczególnie polecany kobietom po porodzie w miejscach gdzie skóra straciła elastyczność jak okolice brzucha. Zalecana ilość powtórzeń od 3 do 5 w odstępie czasu od 4 do 6 tygodni.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie polega na naświetlaniu skóry twarzy intensywnym, pulsującym światłem, które ją rozgrzewa i pobudza do regeneracji   poprzez  skracanie i przebudowę  włókien kolagenowych  , a skóra zostaje pobudzona do produkcji nowych .

Zabieg fotoodmładzania nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także ją leczy, działając rewitalizująco, rozjaśniająco i tonizująco. Dodatkowo poprawia gęstość skóry. Zabieg trwa około pół godziny.

Fotoodmładzanie można stosować na rozjaśnianie przebarwień, zmian naczyniowych i plam starczych – zmiany takie najpierw stają się ciemniejsze lub wypukłe, a następnie po maksymalnie dwóch tygodniach, ulegają złuszczeniu i bledną. Pierwsze efekty odmłodzenia skóry są widoczne po dwóch-trzech zabiegach, jednak zazwyczaj przeprowadza się serię około pięciu zabiegów w czterotygodniowych odstępach. Koszt jednego zabiegu zależy od części ciała.